מתנות לעובדים עסקים B2B

אז למה היוגה מצוין עבור העובדים בעסק שלך

מתנות לעובדים – הגשמת רווחים אישיים וקבוצתיים בעסק שלך

X

אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת ובלתי רגילה לעובדים, אתם במקום הנכון. אנו מציעים חוויות יוגה אישיות ומותאמות אישית, המתאימות לכל גיל ורמת יוגה.

העולם המודרני דורש מהעובדים להתמודד עם לחץ, מתח יומיומי ואתגרים פסיכולוגיים.חשוב למען העובדים והעסק כולו להתקדם אל פעולה היכולה לשפר את החיים האישיים והמקצועיים של כל אחד מהעובדים. עם זאת, פתרון אשר נוגע לרוב האוכלוסייה הפועלת בעולם העסקים יכול להגיע ממקום בלתי צפוי – מפנייה אל יוגה.

למה יוגה לעובדים יכולה לתרום למקום העבודה?

1. הפסקה פעילה מהמרוץ היומיומי:

עם הקפיצה מהמרוץ היומיומי, היוגה מאפשרת לעובדים לנשום, להתמקד ולהתנתק לזמן קצר מהלחץ בעבודה . יכולת הרכיבה בין גוף לנפש מעניקה הפסקה מרוכזת ומחדשת אנרגיות לאחריה.

2. שיפור הריכוז והביצועים:

מדובר בשיעורים אישיים עם מורים מנוסים, יוגה מציעה כלי לשיפור הריכוז והביצועים הפיזיים והמנטליים. הקשב המופנה פנימה מסייע לעובדים לפתור בצורה יעילה יותר בעיות עסקיות ולקבל החלטות מושכלות.

3. שיפור יחסי הצוות:

שיעורי יוגה קבוצתיים יכולים לשפר את יחסי הצוות ולפתח קשרים אנושיים חזקים בין העובדים. יחד עם תחושת היכולת להתמודד עם אתגרים משותפים, נפלא לראות יחידים מתקדמים יחד בתרגול.

4. הפקת יחידות עבודה מצוינות:

תרגול יוגה יומיומי עם עובדים יכול לייצר יחידות עבודה מצוינות ולקדם תחושת משמעות ושייכות לקבוצה.

מה יתרונות היוגה על פני אימון בחדר כושר?

בניגוד לאימונים אחרים, יתרון מרכזי של היוגה הוא הקשר העמוק בין גוף לנפש. בתוך כדי האימון, מתמקדת היוגה בשליטה על הנשימה, גמישות, כוח ואיזון. התרגול מציע שילוב ייחודי של פעולות שרובן אינן ניתנות לאימון בכושר או אימון אחר. זהו חלום של כל מנהל או בעל עסק – שילוב של פעילות פיזית ותרגול מנטלי שישפר את הביצועים, הריכוז של העובדים ובכך גם ישפיע על הרווחים בחברה.

shape_06

שאלות נפוצות

כל מה שרצית וצריך לדעת

אנו מספקים בנק שעות יוגה אישיות עם מורים מוכשרים במחירים מיוחדים לחברות. 🧘🏼

אם אתה באמת רוצה להשקיע בעובדים שלך ולתת להם מתנה עם ערך אמיתי שתתרום לבריאותם ותספק להם את השקט הנפשי שדרוש להם בשביל לצבור כוחות נוספים לעבודה, זו המתנה בשביל העובדים שלך.

בהחלט! הינדי יוגה היום מקשרת בין מורים למאות משתמשים מרוצים, יותר מזה רוב השיעורים באונליין הם בקבוצות והפוקוס הוא לא על כל אחד כמו אצלנו בשיעורים הפרטיים.

לשיעור היוגה אתה צריך מזרן מומלץ 6 ס"מ או שטיח שיהיה לך נוח לתרגול 🧘.

יש המון סיבות אבל ננסה להתמקד בעיקריות 😉

1. המחירים הכי זולים בארץ לשיעורים פרטיים ביוגה אחד על אחד.

2. מורים מנוסים וותיקים בתחום היישר מהודו הרחוקה עד הבית או כל מקום בעולם.

3. שיעורי היוגה מתאימים לכל הרמות ולכל הגילאים.

התוכניות וההצעות משתנות מבין חברה לחברה – כמות העובדים, מספר השעות שתרצו לשריין, אז כמובן שההצעה והמחיר משתנים בהתאם לכך. השאירו פרטים כאן למטה וניצור איתכם קשר.

לא צריך סיבה מיוחדת בשביל לרכוש "מנוי" עבור העובדים שלך. אתה יכול להסתכל על זה משלושה היבטים.

 1. מנוי ליוגה במקום מנוי לחדר כושר – הרבה יותר מהנה, ישנה תחושת סיפוק אדירה, יוגה מתאימה לחיטוב, לרוגע וסטרס, גמישות ויש בה עוד המון יתרונות נוספים על פני חדר כושר.
 2. מתנה למועד מסוים – ניתן לתת מתנה לעובד ברגע שיש חג מסוים, אירוע חברה, מתנה לסיום פרויקט.
 3. מנוי לעובד חדש – במסגרת ה"מתנות" או ה"הטבות" שכל עובד חדש שמגיע לחברה מקבל, מנוי יוגה זה ללא ספק מתנה עם ערך עצום שגם תתרום לעובד ועל ידי כך גם תתרום למקום העבודה.
 
 

 

 

אתם בוחרים על מה נדבר

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

  Login Account

  Already a Jhana Customer?

  Invaild email address.

  6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

  Your information will nerver be shared with any third party.